Ginekologia estetyczna – co nam oferuje?

Zabiegi medycyny estetycznej mają na celu poprawę mankamentów urody i zwiększenie pewności siebie. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się dział medycyny – ginekologia estetyczna. Ta stosunkowo młoda dziedzina pozwala na korekcję intymnych części ciała zarówno pań jak i panów.

Trudne i liczne porody u kobiet, zmiany hormonalne czy nieatrakcyjna budowa anatomiczna powodują brak akceptacji siebie. Ginekologia estetyczna ma na celu poprawę kształtu zewnętrznych narządów płciowych i zniwelowania dyskomfortu wynikającego z tego problemu. Dzięki innowacyjnym technologiom i rozwojowi technicznemu zabiegi z tej dziedziny są w pełni bezpieczne, nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji i wykonywane są w miejscowym znieczuleniu. Ginekologia estetyczna oferuje szereg zabiegów poprawiających wygląd i komfort miejsc intymnych. Do najpopularniejszych z nich należy:

Wypełnianie warg sromowych

Wiele kobiet narzeka na niewłaściwą objętość warg sromowych. Zbyt małe nie chronią narządów rodnych, co powodować może infekcje i podrażnienia. Zmniejszają się one także wraz z zanikiem tkanki tłuszczowej u kobiet w okresie menopauzy. Dzięki zastosowaniu specjalnych wypełniaczy, przeznaczonych do stosowania w okolicach intymnych, można bezboleśnie zmienić ich kształt. Zabieg ten pozwala na zwiększenie objętości i poprawienie wyglądu. Efekty utrzymują się do 2 lat.

Rewitalizacja warg sromowych

Sucha i mało elastyczna skóra w okolicach intymnych powoduje, że kobiety mogą odczuwać świąd, dyskomfort podczas stosunku i ból. Odpowiednie nawilżenie i uelastycznienie zapewni zabieg rewitalizacji, przy użyciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki niemu ból ustępuje, zwiększa się odporność na podrażnienia, a skóra jest nawilżona. Efekty utrzymują się około 1 roku.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym

Największy kompleks wielu mężczyzn, dzięki ginekologii estetycznej może zostać rozwiązany. Każdy pan, który chce zwiększyć rozmiar penisa, może skorzystać z zabiegu jego powiększania przy użyciu kwasu hialuronowego. W bezbolesny i bezpieczny sposób mężczyźni mogą podnieść własną samoocenę i zwiększyć satysfakcję z życia intymnego. Efekty utrzymują się do 2 lat.

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym

Dużo kobiet skarży się na brak satysfakcji z życia seksualnego. Powodem może być mało uwydatniony punkt G. Jest to najbardziej wrażliwe miejsce erogenne, które wpływa na osiągnięcie orgazmu. Ginekologia estetyczna oferuje zabieg uwydatnienia i ujędrnienia punktu G, przy użyciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Efekty utrzymują się około 2 lat.Ginekologia estetyczna przestała być tematem tabu dla wielu ludzi. Oferowane zabiegi znacząco wpływają nie tylko na komfort miejsc intymnych, ale także na poprawę samooceny. Najważniejsza jest akceptacja samego siebie, a ta dziedzina medycyny może w tym zdecydowanie pomóc.