Jak w bezpieczny i bezbolesny sposób powiększyć usta?

powiekszanie-ust

Duże, pełne i jędrne usta są od lat niezaprzeczalnym atrybutem kobiecego piękna. Właścicielki ust o takim kształt to niebywałe szczęściary. Pozostałe panie, z powodu cech wrodzonych, czy też postępującego procesu starzenia, mogą o nich tylko pomarzyć. Czy na pewno?

powiększanie ustPowiększanie ust kwasem hialuronowym

Do tej pory opracowano wiele różnorodnych rozwiązań, które umożliwiają powiększenie ust. Niektóre z metod są bardziej, drugie mniej inwazyjne. Z pewnością najkorzystniejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem w przypadku tego typu kompleksów jest powiększanie ust przy użyciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg ten nie tylko czyni usta większymi, przede wszystkim je modeluje. Dzięki temu kobiety mogą zapomnieć o takich problemach, jak asymetria warg, brak „łuku kupidyna”, „zajęcza warga”, czy też niewidoczna czerwień wargowa. Stanowi także rozwiązanie w przypadku opadających kącików warg czy drobnych zmarszczek wokół ust, tzw. zmarszczek palacza. Ponadto posiada działanie nawilżające i ujędrniające usta.

powiększanie ustDlaczego wypełniacz hialuronowy?

Czym jest i na czym polega zatem działanie wspomnianego preparatu? Warto tutaj podkreślić fakt, że kwas hialuronowy jest zupełnie bezpieczny dla organizmu, gdyż występuje w nim naturalnie, odpowiada bowiem za wiązanie i magazynowanie wody w tkankach. Dzięki temu można mieć pewność, że po jego aplikacji nie wystąpi reakcja alergiczna. Co ciekawe, kwas hialuronowy od lat wykorzystywany jest we wszelakich dziedzinach medycyny – ortopedii, reumatologii czy okulistyce. Zabieg powiększania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego pozwala odbudować gęstość tkanek wokół ust i w efekcie uzyskuje się efekt większych ust. Umiejętne wprowadzenie preparatu umożliwia osiągnięcie dowolnych, uzgodnionych wcześniej z pacjentem, efektów. Do zabiegu zazwyczaj nie trzeba się przygotowywać, a poprzedza go jedynie zastosowanie miejscowo kremu znieczulającego. Następnie lekarz modeluje usta za pomocą bardzo cienkiej igły – wszystko trwa około 30 minut. W dniu zabiegu jedynymi zaleceniami są unikanie nadmiernej aktywności ust, a także ich dotykania, masowania oraz makijażu.  Należy także unikać promieni słonecznych oraz gorących napojów.

Efekty zabiegu

Dzięki temu, że możliwa jest precyzyjna aplikacja wypełniacza, uzyskuje się nie tylko efekt zgodny z oczekiwaniami pacjenta, ale przede wszystkim harmonizujący z jego rysami twarzy i typem urody. Preparat pozwala osiągnąć naturalne rezultaty, które utrzymują się od 6 do nawet 12 miesięcy – uwarunkowane jest to indywidualnym tempem wchłaniania się preparatu. Marzenia o pełnych i jędrnych ustach można zrealizować praktycznie w jednej chwili. Takie usta nie tylko nadają atrakcyjnego wyglądu, przywrócone zostają także poczucie własnej wartości oraz pewność siebie.