Przywróć blask swoim włosom: regeneracja i odnowa skóry głowy dzięki terapii osoczem bogatopłytkowym

leczenie lysienia - osocze bogatoplytkoweWraz z wiekiem następuje pogorszenie kondycji skóry, a włosy stają się coraz rzadsze i bardziej łamliwe. W jaki sposób poradzić sobie z wypadaniem włosów i postępującym łysieniem? Mezoterapia igłowa przy użyciu osocza bogatopłytkowego przyniesie spektakularne efekty w leczeniu łysienia, wypadania włosów oraz szeroko pojętej regeneracji skóry.  

Terapia osoczem bogatopłytkowym: poznaj innowacyjność tego rozwiązania

Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane z krwi pacjenta to niezwykle bezpieczny i efektywny sposób zahamowania wypadania włosów i regeneracji skóry głowy. Metoda ta wykorzystywana jest w mezoterapii igłowej i od lat sprawdza się w medycynie estetycznej do leczenia łysienia oraz kuracji włosów. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego polega na pobraniu krwi od pacjenta, a następnie wstrzyknięciu tego preparatu w odpowiedni obszar skóry. Uaktywnione przy tym białka przyspieszają gojenie się skóry i uaktywnienie powstawania nowego kolagenu, który umożliwia szybką regenerację skóry.

Wybierz odpowiednią metodę leczenia w MediArt Clinic

W naszej klinice szczegółowo zapoznajemy się z potrzebami naszych pacjentów, a następnie proponujemy indywidualnie dobraną terapię, która pozwoli osiągnąć nam najlepsze efekty. Dzięki terapią osoczem bogatopłytkowym możemy uzyskać regenerację, odmłodzenie i poprawę elastyczności skóry oraz odnieść sukces w leczeniu łysienia przy minimalnym okresie rekonwalescencji. Po zabiegu mezoterapii igłowej nie przewiduje się okresu rekonwalescencji – pacjent od razu wraca do pełnej sprawności.

Warto przy tym pamiętać, że terapia osoczem bogatopłytkowym stanowi znakomitą alternatywę dla innych preparatów stosowanych w mezoterapii igłowej, które mogą powodować alergie. Polecamy ją nie tylko naszym pacjentom, którzy mają skłonności alergiczne, lecz także wszystkim tym, którzy cenią naturalne produkty.

Kiedy można skorzystać z zabiegu?

Wśród wskazań do zabiegu nasi specjaliści wymieniają przede wszystkim:

  • wymaganą odnowę skóry;
  • starzenie skóry;
  • gojenie się skóry po przebytych zabiegach kosmetycznych;
  • osłabione włosy;
  • wypadanie włosów;
  • łysienie.

Osocze bogatopłytkowe zapewni Ci wymarzone efekty

Mezoterapia igłowa, wykorzystująca osocza bogatopłytkowe, jest unikalną metodą terapii skóry i włosów, która pozwala na zniwelowanie problemu wypadania włosów oraz regeneracji i odżywienia skóry ze wszystkich obszarów ciała.

Pełne efekty po zastosowaniu zabiegu widoczne są zazwyczaj po około 2 tygodniach. Nasi pacjenci podkreślają, że ogromne znaczenie ma dla nich nie tylko spektakularność tych rezultatów, lecz także ich trwałość. Zwykle efekty po mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, a okres ten w dużej mierze zależy od indywidualnych skłonności pacjenta, odpowiedniej pielęgnacji skóry oraz prowadzonego stylu życia.

Wybierz bezpieczny zabieg w naszej klinice MediArt Clinic

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest niemal całkowicie komfortowy dla naszych pacjentów. Czas jego trwania wynosi od 30 minut do godziny.

Specjaliści naszej kliniki podkreślają, że ten rodzaj zabiegu eliminuje ryzyko ewentualnych powikłań, wystąpienia nietolerancji oraz niepożądanych reakcji ze strony układu odpornościowego. Wszystko dlatego, że osocze bogatopłytkowe, potrzebne do przeprowadzenia tego rodzaju mezoterapii igłowej, uzyskiwane jest z krwi pacjenta. W wyniku tak przeprowadzonej terapii skóry i włosów możliwe jest efektywne usunięcie problemu wypadania włosów oraz odżywienie skóry ze wszystkich obszarów ciała.

Chcesz podjąć leczenie łysienia albo zadbać o regenerację włosów za pomocą osocza bogatopłytkowego? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę u jednego z naszych specjalistów!