Twoje usta powiększone w naturalny i bezpieczny sposób!

jak powiekszyc ustaCo zrobić, by uzyskać efekt powiększenia ust? Ostatnio najbardziej popularny i preferowany przez Pacjentki zabieg to ich konturowanie oraz długotrwałe nawilżanie. Dzięki takim działaniom, w dużo bardziej naturalny sposób uzyskamy preferowany rezultat, z którego będziemy mogły się cieszyć dużo dłużej! 

 

jak powiekszyc usta

Pacjentka przed przystąpieniem do zabiegu

Podążając za oczekiwaniami Pacjentek, Neauvia Organic stworzyła specjalny produkt, który w niezwykle piękny i tym samym subtelny sposób nadaje ustom objętości.

To pierwsze na świecie, tak bliskie naturze wypełniacze. Pozyskiwane są w środowisku wodnym z substancji, które w naturalny sposób wydzielają kwas hialuronowy. Dzięki temu mamy szansę korzystać z wypełniaczy, które są w pełni organiczne!!

Neauvia Organic ma w swej ofercie dwa produkty przeznaczone specjalnie do pielęgnacji ust. Pacjentka wybrała preparat Neauvia Intense Lips, który oprócz tego, że nawilża usta, także w widoczny sposób je powiększa i modeluje. Dzięki temu w bezpieczny sposób stały się bardziej jędrne i ponętne.

usta powiekszanieZabieg jest praktycznie bezinwazyjny

Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania wypełniaczy Neauvia Organic jest niezwykle wysoka.

– Do tego usta wyglądają cały czas naturalnie, głównie ze względu na plastyczność oraz idealną konsystencję produktów. Żele na długo utrzymują pożądany efekt, głównie dzięki organicznemu pozyskiwaniu preparatów – mówi lek. Agnieszka Krupińska z MediArt Instytut.

powiekszanie ustPo wstrzyknięciu lek. Krupińska manualnie „układa“ preparat. Także w przypadku gdy preparat nie rozłoży się równomiernie, podczas wizyty kontrolnej rozmasowuje się go delikatnie.

W MediArt Instytut poddałam się zabiegowi korekty ust, gdyż chciałam poprawić górną linię wargi. Właściwie to zależało mi przede wszystkim na tym, by ją powiększyć. Po paru dniach od zabiegu zauważyłam, że moje usta są nie tylko pełniejsze, ale i bardziej mięsiste. Czerwień wargowa zdecydowanie wzmocniła się, co sprawia, że wyglądają naturalnie i bardzo świeżo.

/Zuzia z Poznania/

powiekszanie ust efektyWidoczny efekt Przed i Po zabiegu